وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم ملی و راه های نرفته اش با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم ملی و راه های نرفته اش با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم ملی و راه های نرفته اش، ملیح ( ماهور الوند ) دختر جوانی است که با امید و آرزوهای فراوان با سیامک ( میلاد کی مرام ) ازدواج می کند اما پس از شب ازدواج، رفتارهای عجیب سیامک آغاز می شود، و برخلاف نظر خانواده که معتقدند این جوان متناسب با دخترشان و خانوادهشان نیست با او ازدواج میکند و بعد از ازدواج کم کم متوجه میشود که سیامک یک نوع حس شک و تردید است و مدام ملیحه را را کتک میزند و این دختر عصبی میشه و قصد دارد که طلاق بگیرد ولی خانواده اش حمایتش نمیکنند….

دانلود فیلم Aquaman 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Aquaman 2018 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم اکوامن، آرتور نیمه انسان ، نیمه آتلانتیایی با توانایی برقراری ارتباط با موجودات دریایی متولد می شود. او در تلاش است تا Trident افسانه ای آتلان را بازیابی کند و از دنیای آب محافظت کند.
Venom

دانلود فیلم Venom 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Venom 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم ونوم، در حالی که تلاش می کند کارلتون را برکنار کند ، مدیر عامل بنیاد زندگی ، ادی ، روزنامه نگار ، آزمایش آزمایش های انسانی را بررسی می کند. ناخواسته ، او با یک بیگانه همزیستی با توانایی های کشنده ادغام می شود.

دانلود فیلم The Hatton Garden Job 2017 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Hatton Garden Job 2017 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سرداب خیابان هاتن گاردن، فیلم پیرامون این حادثه می باشد، حادثه ای که “بزرگترین سرقت در تاریخ انگلیس” لقب گرفت" این حادثه که ما می بینیم در سال های نه چندان دور دقیقا در آوریل سال ۲۰۱۵ ، یک کمپانی امن زیرزمینی توسط چهار مرد مسن مورد سرقت قرار گرفت. ارزش چیزهایی که آنها دزدیده بودند نزدیک به دویست میلیون پوند انگلیس بود. داستان این فیلم پیرامون این حادثه می‌باشد و . . .