وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Legacy of Lies

دانلود فیلم 2020 Legacy of Lies با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم 2020 Legacy of Lies با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم میراث دروغ، اسکات آدکینز نقش یک مامور سابق MI6 را بازی می کند که برای کمک به بازیابی پرونده های به سرقت رفته توسط روس ها به زندگی قدیمی خود کشیده می شود.

دانلود فیلم Hard Kill 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Hard Kill 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم کشتن سخت، مزدوران برای جلوگیری از استفاده یک دیوانه از یک برنامه رایانه ای برای ایجاد ویرانی در سراسر جهان ، خلاف ساعت مسابقه می دهند.
Useless Humans

دانلود فیلم Useless Humans 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم Useless Humans 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم انسان های بی مصرف، وقتی یک بیگانه بی رحم در یک جشن تولد را سقوط می کند ، چهار دوست باید دنیا را نجات دهند.

دانلود فیلم مرگ آفتاب پرست با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم مرگ آفتاب پرست با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم مرگ آفتاب پرست، قصه ‌‌اصلی «مرگ آفتاب پرست» با مبحث قاچاق عتیقه همراه و در ادامه با ماجرایی عاشقانه آغاز می‌شود. در واقع هدف اصلی اینکار اشاره به حفظ آثار و ارزش‌های باستانی و ملی دارد که هرازگاهی توسط سودجویان به یغما رفته و از کشور خارج می‌شود و شیدا که دختری جوان است ؛ در یک شرکت پخش رنگ مشغول به کار است . شیدا بر اساس اتفاقی در پارک با پسری به نام شاهین آشنا می شود و روایتی عاشقانه بین این دو شکل می گیرد ؛ اما . . .
The Outpost

دانلود فیلم The Outpost با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Outpost با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم پاسگاه، یك واحد كوچك از سربازان آمریكایی ، به تنهایی در ایستگاه دیده بانی کنترل و از راه دور ، واقع در دره سه كوه افغانستان ، در یك حمله هماهنگ با یك قریب به اتفاق مبارزان طالبان می جنگند. نبرد کامدش خونین ترین درگیری آمریکایی ها در جنگ افغانستان در سال 2009 شد ، و Bravo Troop 3-61 CAV به یکی از تزئین شده ترین واحدهای درگیری 19 ساله تبدیل شد.

دانلود فیلم True History of the Kelly Gang 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم True History of the Kelly Gang 2019 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سرگذشت حقیقی دار و دسته کلی، فیلم True History of the Kelly Gang 2019 که به فارسی سرگذشت حقیقی دار و دسته کلی معنی می شود از روی داستان و بیوگرافی فیلم نامه نویسی شده است و داستان دزدی استرالیایی به نام ند کلی و گروهش را روایت می کند. آن ها در دهه ی هزار و هشتصد و هفتاد میلادی از چنگ قانون در حال گریز هستند و . . .

دانلود فیلم Force of Nature 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Force of Nature 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم نیروی طبیعت، یک گروهی که کارشان دزدی و سرقت است  در یک طوفان بزرگ هم که رخ داده است و میخواهند توی این طوفان دست به سرقت بزنند اما زمانی که پلیس تمام افراد ساختمان را مجبور به تخیله می‌کند ، دچار مشکل می‌شوند و…
1 از 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9