وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم Shirley 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Shirley 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم شرلی ، داستان یک زوج جوان با نام شرلی جکسون و همسرش استنلی هیمن را به تصویر می کشد که به امید شروع زندگی جدید و روشنی هستند. اما آنها متوجه می شوند که سوژه ای برای رمان جدید یک نویسنده روانی هستند ... با گذشت چند ماه از اکران فیلم The Invisible Man که تحسین بسیاری از تماشاگران و منتقدان را به همراه داشت، فیلم جدید الیزابت ماس، یعنی Shirley 2020 دوباره مورد توجه همگان قرار گرفته است. این بازیگر خوش آتیه دنیای هالیوود با بازی در سریال ماندگار سرگذشت ندیمه به سرعت مشهور شد و توجه همگان را به خود جلب کرد.
Capone

دانلود فیلم Capone 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Capone 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم کاپونه، شرح وقایع روزهای پایانی گنگستر بدنام Al Capone ، هنگامی که او به زوال عقل تسلیم می شود و گذشته خود را از طریق خاطرات عذاب آور می گذراند.
فیلم Ford v Ferrar 2019

دانلود فیلم Ford v Ferrar 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Ford v Ferrar 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم فورد در برابر فراری، طراح اتومبیل سازی آمریکایی ، کارول شلبی و راننده اتومبیلرانی بدون ترس و بی باک ، کن مایلز،برای ساختن یک وسیله نقلیه انقلابی برای شرکت فورد موتور با شرکت فراری وارد نبرد می شوند و قصد دارند در کنار خودروهای مسابقه ای انزو فراری به رقابت بپردازند. در یک مسابقه 24 ساعت لمانز در فرانسه در سال 1966.
دانلود فیلم Tanhaji The Unsung Warrior 2020

دانلود فیلم Tanhaji The Unsung Warrior 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Tanhaji The Unsung Warrior 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم Tanhaji The Unsung Warrior 2020، امپراتور مغول قصد تصاحب هندوستان و گسترش امپراتوری اش را دارد، شیواجی، پادشاه ماراتا است و سعی می‌کند تا این امر را از تنهاجی که فرماندهٔ امپراتور ماراتا است پنهان کند چرا که جشن ازدواج پسر تنهاجی نزدیک است اما تنهاجی از موضوع مطلع می‌شود و تصمیم می‌گیرد جلوی سرباز مورد اعتماد امپراتور مغول یعنی اودیبان را بگیرد و او را از رسیدن به قلعه و تحت کنترل گرفتن آن متوقف کند و . . .
دانلود فیلم Resistance 2020

دانلود فیلم Resistance 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Resistance 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم مقاومت، داستان تلاش هنرمندی بنام مارسل مارسو برای نجات کودکان یتیم یهودی از فرانسه در دوران اشغال آلمان نازی است.  گروهی از یهودیان را به تصویر می‌کشد که با کمک گروه مقاومت فرانسه ، در تلاش هستند تا جان ده‌هزار از مردم را در جنگ جهانی دوم نجات دهند ، اما در این میان خطرات زیادی آن‌ها را تهدید می‌کند که…
دانلود فیلم The Irishman 2019

دانلود فیلم The Irishman 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Irishman 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم مرد ایرلندی، داستان فرانک شیران است. یک عضو گروه مافیا که کارش آدمکشی است و در عین حال کهنه سرباز جنگ جهانی دوم است. او در مدت خدمتش در ایتالیا مهارت‌هایش را توسعه داده است. او روی ماجراهایی که کارنامه‌اش را به عنوان یک آدمکش شکل دهد تامل می‌کند. به خصوص نقشی که در حذف جیمی هافا، دوست قدیمی‌اش و رهبر اتحادیه‌ی کارگران داشت. به علاوه درگیری‌هایی که در دوره‌ای با خانواده‌ی مافیایی بوفالینو پیدا کرد و . . .