وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Greyhound

دانلود فیلم Greyhound 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Greyhound 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سگ شکاری، U.S. Navy Cmdr (نیروی دریایی امریکا ) به ارنست کراوز مأموریت داده شده است که در طول جنگ جهانی دوم کاروان متفقین را از طریق اقیانوس اطلس رهبری کند. کاروان او ، با وجود U-boats (زیردریایی) المان نازی تعقیب میشود اگرچه این نخستین مأموریت زمان جنگ کراوز است ، اما او خود را درگیر در طولانی ترین ، بزرگترین و پیچیده ترین نبرد دریایی تاریخ: نبرد اقیانوس اطلس در می بیند.
دانلود فیلم Baahubali 2: The Conclusion 2017 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Baahubali 2: The Conclusion 2017 با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم Baahubali 2: The Conclusion 2017 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم ، هنگامی که شیوا ، پسر باهوبالی به میراث خود پی میبرد، برای پیدا کردن پاسخ سوال هایی که در ذهنش نقش بسته اند، یک ماجراجویی را آغاز میکند ....
انیمیشن بنیامین

دانلود انیمیشن بنیامین با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن بنیامین با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم بنیامین، داستان قوم بنی اسراییل  به زبانی ساده و کودکانه می باشد که در آن خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر و…
فیلم سمفونی نهم

دانلود فیلم سمفونی نهم با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم سمفونی نهم با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سمفونی نهم، واکنش افراد در مواجه شدن با مرگ را به تصویر می کشد. همینطور این فیلم، قصد دارد به واسطه داستان خود، به تاریخ نگاهی بیاندازد و بعضی از حوادث مهم تاریخی را به تصویر بکشد.راحیل یک جراح است و همسرش را در حین عمل جراحی از دست داده‌است. او تصمیم می‌گیرد تا جنازه همسرش را بدزدد و او را طبق وصیتش در یک روستای دور افتاده، در کنار پدر و مادرش به خاک بسپارد، کاری که خانوادهٔ همسر با آن موافق نیست. در این میات برای این خانم اتفاق خاصی می افتد که راحیل در میانهٔ راه با ملک الموت روبرو می‌شود و می‌فهمد که دیگر فرصتی برای انجام خواستهٔ همسرش ندارد. اما ملک الموت به جای قبض روح راحیل، عاشق او می‌شود و  . . .  .

دانلود فیلم Les Miserables 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Les Miserables 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم بی نوایان، بی نوایان یک درام پلیسی ، اجتماعی است و به مشکلات جامعه فرانسه می پردازد درگیری میان پلیس فرانسه و حاشیه‌نشین‌ها و فقرای محلات محروم در این کشور می‌پردازد تلاشی است برای نمایش خشونت پلیس علیه طبقات فرودست جامعه در کشورهای اروپایی و بویژه فرانسه و . . .
منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم ،  در فیلم منطقه پرواز ممنوع سه نوجوانی که مشغول هستند که مشغول ساخت پهباد هستند ، که در مسیر ساخت پهباد خود برای مسابقه خود با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند که در جلوتر با سن کودکی خود موفق می شوند کارهای بزرگی انجام میدهند و در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می‌شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند و . . .
دانلود فیلم Never Look Away 2018

دانلود فیلم Never Look Away 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Never Look Away 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم هرگز روی برنگردان، داستان فیلم درمورد کرت بارنت یک جوانی که در دوران قبلتر و کودکی خود و حزب نازی سختی ها و مصیبتهای فراوانی کشیده و تحمل کرده است و پس از مدتی با یک دانشجویی به نام الی آشنا می شود و نسبت به آن علاقه مند می شود و به این نتیجه میرسد که الی عشق مورد علاقه اش است و . . .
1 از 2 1 2