وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Solo: A Star Wars Story

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم سولو : یک داستان از جنگ ستارگان، در یک کهکشان که که تقاضا برای سوخت بیش از حد زیاد است ، هان سولو در یک گروه جنایی زیرزمینی درگیر می شود و با افرادی که زندگی او را تغییر داده اند ملاقات می کند.

دانلود فیلم Rampage 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Rampage 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم رمپیج، دیوید اوکوی ، پزشک متخصص اطفال با یک متخصص ژنتیک ، دکتر کیت کالدول ، و یک گوریل آلبینو ، جورج ، برای جلوگیری از سه حیوان وحشی جهش یافته از شیوع ویرانی در شیکاگو ، همکاری می کند.

دانلود فیلم Bumblebee 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Bumblebee 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم بامبلبی، پس از جنگ داخلی ، Optimus Prime پیمایشگر Autobot B-127 را به زمین می فرستد تا پایگاهی را ایجاد کند که در آن بتوانند دوباره توان خود را بازپس بگیرند. بعداً ، این پیشاهنگ با دختری به نام چارلی دوست می شود ، که او را Bumblebee نامگذاری می کند.
sorenafilm Maze Runner The Death Cure

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم دونده هزارتو : درمان علاج، هنگامی که یک بیماری کشنده به نام شعله ور شدن رخ می دهد ، توماس و گروه او از گلادهای فرار شده برای یافتن راه حل و نجات دوستان خود ، به شهر آخرین شهر می روند.
فیلم Alita: Battle Angel

دانلود فیلم Alita: Battle Angel 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Alita: Battle Angel 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم آلیتا:فرشته جنگ، آلیتا ، یک سایبورگ جنگجوست ، توسط ایودو که یک پزشک است احیا می شود ، ایودو می داند که او در واقع روح یک نوجوان را دارد. سپس آلیتا تصمیم می گیرد تا درباره گذشته خود بیاموزد و هویت واقعی خود را پیدا کند

دانلود فیلم Glass 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Glass 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم شیشه، مامور امنیتی دیوید گان از نیروهای ماورایی خود استفاده می کند تا وندل کرامپ شخص مریضی که 24 شخصیت متفاوت دارد را تعقیب کند و به دام بیاندازد و چهار سال از فرار کیسی کوک از  هورد  می گذرد، نام مستعاری که به مردی به نام کوین مندل داده شده است که دارای اختلال هویت است و 24 شخصیت مجزا از جمله یک ابر قهرمان جانور، دارد. از طرفی دیوید دان که بسیار هوشمند و قدرتمند است به همراه پسرش جوزف ، کوین را به سمت یک انبار متروکه تعقیب می کنند. در آنجا دیوید چهار نفر را که توسط کوین ربوده شده اند را آزاد می کند و . . .
فیلم Terminator Dark Fate 2019

دانلود فیلم Terminator: Dark Fate 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Terminator: Dark Fate 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک، در مکزیکو سیتی ، یک Terminator مایع تازه اصلاح شده - مدل Rev-9 - از آینده فرستاده میشود تا یک کارگر جوان کارخانه به نام دنی راموس را بکشد. گریس ، یک سایبورگ سایبورگ ترکیبی است که باید از راموس در برابر قاتل روباتیک غیرقابل تخریب محافظت کند. اما این دو زن به زودی به دو نیروی کمکی غیر منتظره نیاز دارند یعنی سارا کانر ، و T-800 Terminator .
1 از 3 1 2 3