وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
The Nun

دانلود فیلم The Nun 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Nun 2018 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم راهبه، یک کشیش و یک تازه کار برای بررسی مرگ یک راهبه جوان به واتیکان می آیند. با این حال ، همه چیز پس از مواجه شدن با نیرویی فراطبیعی ، عجیب به نظر می رسد.

فیلم The Lodge 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

فیلم The Lodge 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم کلبه، یک زن جوان است که به همراه دو فرزندش به یک روستا نقل مکان می کنند. جایی که اتفاقات غیرمنتظره در انتظار آن هاست ،گریس به خانواده‌ای اضافه می‌شود که همسرش صاحب دو فرزند است و این خانواده برای تعطیلات به منطقه‌ای دور از شهر سفر می‌کنند و .و این همزمان با گمشدن تمامی وسایل داخل گنجه ها و کمدهاست که باعث شروع از هم پاشیدگی روانی زن واحساس گناه از رفتار های گذشته زن است  و . . .

دانلود فیلم دخمه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم دخمه با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم دخمه، یه صدایی از ورودی خونه مدام تو گوشم می‌پیچید: عروسی خون چه بدشگونه؛ تور عروس غرق به خونه ،  صدای یه مرد حتما نبود… ولی صدای یه زن هم نبود   .  .  . شاید صدای خودم بود . . . کجا شنیده بودم اول بار این صدا رو یا حتی شعر رو .  .  .کی برام خونده بود؟
دانلود فیلم Brahms The Boy II 2020

دانلود فیلم Brahms The Boy II 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Brahms The Boy II 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم برامس پسر 2، ظاهر Brahms، عروسک جان‌دار این فیلم نسبت به قسمت اول ترسناک و مرموزتر شده است و در قسمت 2 خانواده جدیدی پیدا می‌کند! خانواده جدید Brahms  با بازی کیتی هولمز (Katie Holmes) و اوین یومان (Owain Yeoman) به طور اتفاقی به عمارتی در شهر هیل شایر می‌روند و پسر کوچک آن‌ها با نام جود (Jude) براهامز را با لباس‌های عجیب و غریب زیر خاک پیدا می‌کند.
دانلود فیلم The Platform 2019

دانلود فیلم The Platform 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Platform 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم پلتفرم، داستان یک زندانی عجیب و عمودی با یک سلول در هر سطح که دو نفر را در هر سلول خود جای دادهاست. با تنها یک سکوی غذایی و دو دقیقه در روز برای تغذیه از بالا به پایین.یک کابوس بی پایان برای به دام افتاده در گودال و . . .
دانلود فیلم Underwater 2020

دانلود فیلم Underwater 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم Underwater 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم زیر آب، ویلیام یوبانک از اولین فیلمی که سال ۲۰۱۱ ساخت به ژانر علمی-تخیلی علاقه نشان داد. فیلم جدیدش «زیر آب» هم یک اثر علمی-تخیلی است. داستان گروهی از محققان است که در مورد جهان زیر آب تحقیق می‌کنند. بعد از یک زلزله آزمایشگاه زیرزمینی آن‌ها نابود می‌شود و آن‌ها در تلاش هستند که امنیت را به آزمایشگاه‌شان برگردانند اما چیزی بیش از آن ‌چه در کف دریا اتفاق می‌افتد، آن‌ها را تهدید می‌کند که باید از آن بیشتر بترسند. و . . .
دانلود فیلم The Grudge 2020

دانلود فیلم The Grudge 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Grudge 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم کینه، داستان این فیلم در بازه زمانی فیلم کینه محصول 2004 اتفاق می‌افتد. خانه‌ای است که توسط یک روح خوفناک مورد نفرین قرار گرفته است ، اکنون هرکسی که وارد این خانه می‌شود نفرین شده و به طور وحشتناکی می‌میرد. طولی نمی‌کشد که نظر عده‌ای به این خانه جلب می‌شود