وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم فیلم بمب یک عاشقانه، داستان هشت سال دفاع مقدس می باشد که پر از سختی و جان فشانی بود اما ) در میانهٔ سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد. اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلماتِ زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سؤال مطلق است و عشق، ابهام مکرر. « بمب یک عاشقانه » با کورسوی امیدبخش زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ و . . .

دانلود فیلم 2018 12 Strong با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم 2018 12 Strong با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم 12 دلاور، در پی حملات 11 سپتامبر ، کاپیتان میچ نلسون یک تیم نیروهای ویژه ایالات متحده را برای انجام یک مأموریت بسیار خطرناک هدایت می کند. هنگامی که در آنجا حضور پیدا میکنن ، سربازان با اتحاد شمالی همکاری می کنند تا طالبان و متحدان آن را از بین ببرند. نلسون و نیروهایش درگیر نبردی با دشمنی که بی رحمانه ای که هیچ زندانی هیچ زندانی را نمیگیرد و همه را میکشد..
SorenaFilm.com

دانلود فیلم خداحافظ رفیق با لینک مستقیم

کیفیت قرار گرفت.

دانلود فیلم خداحافظ رفیق با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خداحافظ رفیق، همیشه فیلم و داستان های جنگی برای بیینده جذاب هستش حالا برای ما ایرانیا کلا یه چیز جذابتره اونم که درباره 8 سال دفاع مقدسمون باشه و ما میبینیم که در اپیزود اول «خداحافظ رفیق» جانباز شیمیایی به نام مسلم که همسرش او را ترک کرده، با دوستان شهیدش در بهشت زهرا قرار می‌گذارد. او به همراه دوستان شهیدش با موتور سیکلت از میادین مختلف تهران، مکان‌ها و دوستان محتلف از جمله جانباز قطع نخاعی به نام اصغر در بیمارستان، بازدید می‌کند و از اصغر می‌خواهند که زندگی مادی این جهان را رها ساخته و همراه آنان شود. او نیز می‌پذیرد و همراه آنان به بهشت زهرا بازمی‌گردد. به هنگام خداحافظی، مسلم که تنها مانده، گریه و زاری می‌کند و از شهیدان می‌خواهد که او را نیز با خود ببرند؛ اما ایشان پاسخ می‌دهند که در این خصوص اجازه‌ای ندارند. مسلم با پافشاری موفق می‌شود اذن شهادت را اخذ و همراه شهیدان برود و . . .
فیلم Jojo Rabbit

دانلود فیلم Jojo Rabbit با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Jojo Rabbit با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جوجو خرگوشه، جوجو پسری تنها آلمانی است که متوجه می شود مادر وی یک دختر یهودی را در اتاق زیر شیروانی خود پنهان کرده است. تنها با کمک دوست خیالی اش - آدولف هیتلر - جوجو باید با ناسیونالیسم کور خود مقابله کند زیرا جنگ جهانی دوم همچنان با خشونت به پیش می رود.
فیلم Terminator Dark Fate 2019

دانلود فیلم Terminator: Dark Fate 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Terminator: Dark Fate 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک، در مکزیکو سیتی ، یک Terminator مایع تازه اصلاح شده - مدل Rev-9 - از آینده فرستاده میشود تا یک کارگر جوان کارخانه به نام دنی راموس را بکشد. گریس ، یک سایبورگ سایبورگ ترکیبی است که باید از راموس در برابر قاتل روباتیک غیرقابل تخریب محافظت کند. اما این دو زن به زودی به دو نیروی کمکی غیر منتظره نیاز دارند یعنی سارا کانر ، و T-800 Terminator .
فیلم Star Wars The Rise of Skywalker

دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جنگ ستارگان : خیزش اسکای واکر ، وقتی متوجه شدند که امپراتور شیطان Palpatine هنوز زنده است ، شورشیان باید برای پیدا کردن محل زندگی وی با زمان مسابقه دهند. فین و پو مقاومت را رهبری می کنند تا جلوی برنامه های محفل اول برای تشکیل یک امپراطوری جدید را بگیرند ، در حالی که ری پیش بینی مقابله ناگزیر او با Kylo Ren را پیش بینی می کند.
فیلم Kinngdom of heavan

دانلود فیلم Kingdom of Heaven 2005 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Kingdom of Heaven 2005 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم قلمرو بهشت، در قرن دوازدهم میلادی ، آهنگر بالیان به اورشلیم سفر می کند ، شهری که درگیر جنگ های مذهبی است. او به یک جنگجوی مدافع تبدیل می شود که شهر و مردم آن را نجات می دهد.
1 از 2 1 2