وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
The Outpost

دانلود فیلم The Outpost با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Outpost با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم پاسگاه، یك واحد كوچك از سربازان آمریكایی ، به تنهایی در ایستگاه دیده بانی کنترل و از راه دور ، واقع در دره سه كوه افغانستان ، در یك حمله هماهنگ با یك قریب به اتفاق مبارزان طالبان می جنگند. نبرد کامدش خونین ترین درگیری آمریکایی ها در جنگ افغانستان در سال 2009 شد ، و Bravo Troop 3-61 CAV به یکی از تزئین شده ترین واحدهای درگیری 19 ساله تبدیل شد.

دانلود فیلم Artemis Fowl 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Artemis Fowl 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم آرتمیس فاول، درباره آرتمیس فاول جوان است که برای یافتن پدر گم شده اش، به دنبال جامعه مخفی پری ها می گردد نوجوان ۱۲ ساله‌ نابغه‌ای است که به همراه محافظ شخصی‌اش باتلر، سروان هالی شورت از نیروی ویژه‌ی پلیس زیرزمینی اجنه را گروگان می‌گیرد و در ازای آزادی او یک تن شمش طلا از اجنه که از دست انسان‌ها پنهان و به زیر زمین پناه برده‌اند می‌خواهد. او در طی زندگی خود ناچارا مجبور می‌شود تا به نبردی قدرتمند و حیله گرانه‌ای برود که در سمت دیگر آن یک نژاد اجنه و پریان پنهانی وجود دارد. آرتمیس احتمال می‌دهد که همین اجنه‌ها مسئول ناپدید شدن پدرش باشند…
فیلم Shaft 2019

دانلود فیلم Shaft 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Shaft 2019 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم شفت، جان شفت یک مامور حرفهای و باتجربه با کمک پدرش سعی دارد تا پی به حقیقت پنهان مرگ مرموز بهترین دوستش ببرد. که مدرک خود را از موسسه فناوری ماساچوست (ام آی تی) گرفته است. همه چیز در زندگی جی جی خوب پیش می رود تا اینکه بهترین دوستش در موقعیت مشکوکی کشته می شود. با اینکه جی جی در کار خود بسیار ماهر است، اما برای کشف حقیقت در مورد مرگ نابهنگام دوستش، به یک سری آموزش های خاص نیاز دارد که تنها پدرش می تواند آن ها را در اختیارش بگذارد. پدر او یعنی جان شفت دوم که همواره آماده عمل است، با وجود جوانی های پسرش قبول می کند که او را زیر پر و بال خود بگیرد. به این ترتیب، این دو با هم همراه می شوند تا در دنیای زیرزمینی و تبهکاری هارلم به دنبال جواب بگردند. این دو در میان راه، با جان شفت یکم همراه می شوند تا اینکه جان شفت دوم موظف به انجام یک ماموریت جدید می شود. او باید هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ شخصی، حساب خود را یکی از دشمنان قدیمیش تسویه کند…
فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم فیلم بمب یک عاشقانه، داستان هشت سال دفاع مقدس می باشد که پر از سختی و جان فشانی بود اما ) در میانهٔ سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد. اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلماتِ زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سؤال مطلق است و عشق، ابهام مکرر. « بمب یک عاشقانه » با کورسوی امیدبخش زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ و . . .

دانلود فیلم 2018 12 Strong با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم 2018 12 Strong با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم 12 دلاور، در پی حملات 11 سپتامبر ، کاپیتان میچ نلسون یک تیم نیروهای ویژه ایالات متحده را برای انجام یک مأموریت بسیار خطرناک هدایت می کند. هنگامی که در آنجا حضور پیدا میکنن ، سربازان با اتحاد شمالی همکاری می کنند تا طالبان و متحدان آن را از بین ببرند. نلسون و نیروهایش درگیر نبردی با دشمنی که بی رحمانه ای که هیچ زندانی هیچ زندانی را نمیگیرد و همه را میکشد..
SorenaFilm.com

دانلود فیلم خداحافظ رفیق با لینک مستقیم

کیفیت قرار گرفت.

دانلود فیلم خداحافظ رفیق با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خداحافظ رفیق، همیشه فیلم و داستان های جنگی برای بیینده جذاب هستش حالا برای ما ایرانیا کلا یه چیز جذابتره اونم که درباره 8 سال دفاع مقدسمون باشه و ما میبینیم که در اپیزود اول «خداحافظ رفیق» جانباز شیمیایی به نام مسلم که همسرش او را ترک کرده، با دوستان شهیدش در بهشت زهرا قرار می‌گذارد. او به همراه دوستان شهیدش با موتور سیکلت از میادین مختلف تهران، مکان‌ها و دوستان محتلف از جمله جانباز قطع نخاعی به نام اصغر در بیمارستان، بازدید می‌کند و از اصغر می‌خواهند که زندگی مادی این جهان را رها ساخته و همراه آنان شود. او نیز می‌پذیرد و همراه آنان به بهشت زهرا بازمی‌گردد. به هنگام خداحافظی، مسلم که تنها مانده، گریه و زاری می‌کند و از شهیدان می‌خواهد که او را نیز با خود ببرند؛ اما ایشان پاسخ می‌دهند که در این خصوص اجازه‌ای ندارند. مسلم با پافشاری موفق می‌شود اذن شهادت را اخذ و همراه شهیدان برود و . . .
فیلم Jojo Rabbit

دانلود فیلم Jojo Rabbit با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Jojo Rabbit با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جوجو خرگوشه، جوجو پسری تنها آلمانی است که متوجه می شود مادر وی یک دختر یهودی را در اتاق زیر شیروانی خود پنهان کرده است. تنها با کمک دوست خیالی اش - آدولف هیتلر - جوجو باید با ناسیونالیسم کور خود مقابله کند زیرا جنگ جهانی دوم همچنان با خشونت به پیش می رود.
1 از 2 1 2