وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
هفت دقیقه تا پاییز

دانلود فیلم هفت دقیقه تا پاییز با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم هفت دقیقه تا پاییز با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم هفت دقیقه تا پاییز، مسیر زندگی زوجی را نشان می دهد که تحت فشار تعهدات کاری و مشکلات مالی قرار دارند. آن ها برای یک سفر کاری عازم شمال کشور می شوند اما ...
Forrest gump

دانلود فیلم Forrest gump 1994 با لینک مستقیم

کیفیت قرار گرفت.

دانلود فیلم Forrest gump 1994 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم فارست گامپ، فارست ، مردی با ضریب هوشی پایین ، سالهای ابتدایی زندگی خود را هنگامی که خود را در وسط وقایع مهم تاریخی پیدا کرد ، بازگو می کند. تنها کاری که او اکنون می خواهد این است که با دلبستگی دوران کودکی خود ، جنی ، دوباره به هم پیوند بخورد.
فیلم برف روی کاج ها

دانلود فیلم برف روی کاج ها با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم برف روی کاج ها با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم فیلم برف روی کاج ها، زنی که معلم پیانو است در مواجهه با یک اتفاق بزرگ در زندگی‌اش، در دو راهه تصمیم قرار می‌گیرد، او یا باید مطابق عرف دست به انتخاب بزند رویا ( مهناز افشار ) و علی ( حسین پاکدل ) زوجی جوانی هستند که در زندگی مشترکشان به بن بست رسیده اند. رویا یک مدرس پیانو است که شاگردان زیادی دارد، اما هنگامی که یکی از شاگردان او غیبت میکند و او پیگیر دلیل غیبت او می شود، متوجه می شود که وی با همسرش رابطه ای مخفیانه دارد. پس از این اتفاق رویا که حال و روز خوشی ندارد، بطور اتفاقی با برادر یکی از همسایه هایش به نام نریمان ( صابر اَبر ) آشنا می شود و رفته رفته این دو به یکدیگر علاقه مند می شوند اما...

دانلود فیلم Sweetness In The Belly 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Sweetness In The Belly 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم عزیز دل، یک یتیم از اتیوپی فرار میکند و و عازم انگلیس می شود ، و در انجا بزرگ می شود و برای کمک به همنوعان خود که به خانواده های خود پیوستند ، کار می کند.
Waiting for the Barbarians

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم انتظار در برابر بربرها، یک قاضی محلی هنگام وفاداری در پاسگاه دور افتاده ، وفاداری خود را به ملت خود ارزیابی می کند.
خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم خانه دختر با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خانه دختر، این فیلم داستان دختری به نام سمیرا(رعنا آزادی ور) است که قصد دارد با منصور(حامد بهداد) ازدواج کند اما بروز اتفاقاتی مسیر زندگی او را تغییر می دهد.
فیلم حکایت دریا

دانلود فیلم حکایت دریا با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم حکایت دریا با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم حکایت دریا، درباره فاصله افتادن میان آدم هاست. این که وقتی آدم ها مدتی از هم فاصله می گیرند که پس از مدتی دور بودن، دوباره به هم نزدیک می‌شوند. اما آیا این نزدیکی می‌تواند دوری گذشته را جبران کند؟! 
1 از 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13