وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم خانه دختر با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خانه دختر، این فیلم داستان دختری به نام سمیرا(رعنا آزادی ور) است که قصد دارد با منصور(حامد بهداد) ازدواج کند اما بروز اتفاقاتی مسیر زندگی او را تغییر می دهد.

دانلود فیلم 2018 Cocuklar Sana Emanet با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم 2018 Cocuklar Sana Emanet با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم بچه ها نزد تو، در این فیلم 2018 Cocuklar Sana Emanet که اوج فانتزی و رازآلودگی می باشد که نشون میده نویسنده و کارگردانش وقت زیاد و کاربلدی بودن نشون میده که خلاصه داستان این فیلم آمده است ، داستان درباره کرم است که یک طراح داخلی موفق است و همسرش به دلایل بیولوژیکی نمی توانند بچه دار شود و در حال درمان است. در طی فرایند درمان، آنها تصمیم می گیرند که نفسی تازه کنند و به خانه تفریحیشان می روند. اما در راه، سانحه رانندگی رخ می دهد که …

دانلود انیمیشن Scoob! 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن Scoob! 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم Scoob! 2020، اسکوبی به همراه دوستانش وارد یک ماجرای رازآلود میشوند که باید این معما را حل کنند این فیلم داستان اسکوبی به همراه گروه ماجراجویش را به تصویر می‌کشد که در حال تفریح و سرگرمی هستند اما خیلی زود وارد یک ماجرای رازآلود می‌شوند، اکنون آنها باید با هم این معما را حل کنند و   . . .

دانلود فیلم 2018 Hold the Dark با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم 2018 Hold the Dark با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم تاریکی را نگه دار، یک متخصص گرگ به زودی برای جستجوی گرگهایی که باعث کشته شدن سه کودک شد ، به یک روستای دورافتاده آلاسکا فراخوانده شد ، به زودی یک متخصص گرگ متوجه می شود که یک رمز و راز آزار دهنده را کشف می کند.
فیلم Lost Girls 2020

دانلود فیلم Lost Girls 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Lost Girls 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم دختران گمشده ، بعد از ناپدید شدن دختر ماری گیلبرت، عدم توجه کافی پلیس به این پرونده باعث می شود که او خود وارد عمل شود. تحقیقات ماری او به به لانگ آیلند می رساند، مکانی که دخترش برای آخرین بار در آن جا دیده شده بود. او بعد از جست و جو متوجه می شود بیش از دوازده فاحشه به قتل رسیده اند.ماری گیلبرت با جدیت و پیگیری خود ماموران قانون را به جستجوی دختر گمشده خود وامی‌دارد و در این روند موجی از قتل‌های حل نشده کارگران جنسی زن جوان در ساحل لانگ آیلند آشکار می‌شود که توسط قاتل زنجیره‌ای لانگ آیلند انجام شده بود. و . . .

دانلود فیلم Wendy 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Wendy 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم وندی، در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، Wendy دختری است که در یک جزیره اسرارآمیز گم شده است سرگردان و حیران در دنیایی بالاتر از تخیلات خود  و به دنیایی عجیب و غریب پا گذاشته است . در این جزیره، افزایش عمر دیگر با گذر زمان ارتباطی منطقی ندارد و با دنیای ما تفاوت های فراوانی دارد و وندی باید خانواده خود و روح پرشور جوانی را از شر خطرات افزایش عمر در جزیره نجات دهد که در این میان با اتفاقات عجیب غریب رو به رو می شود و ...
The Equalizer 2

دانلود فیلم The Equalizer 2 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Equalizer 2 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم اکولایزر 2، بهترین دوست رابرت مک کال ، سوزان پلامر ، در حالی که تحقیق در مورد یک جنایت قتل-خودکشی به قتل می رسد. او به عنوان یک جاسوس سابق ، مهارت و منابع خود را برای یافتن مقصر به کار می برد.
1 از 2 1 2