وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم One-Way to Tomorrow 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم One-Way to Tomorrow 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم یک طرفه برای فردا، فیلم یک طرفه برای فردا (One-Way to Tomorrow) داستانی عاشقانه از دو غریبه که در سفری از آنکارا به ازمیر به همدیگر می رسند. دو غریبه که در قطار آنکارا به ازمیر با هم آشنا میشوند. این دو که شخصیت و خصوصیاتی کاملا متفاوتی از هم دارن، در ابتدا مدام بحث و جدل میکردن ولی به مرور زمان که بیشتر با هم وقت میگذرونن یک نوع جاذبه بینشون ایجاد میشه و با حرف هایی که بینشون رد و بدل میشه بیشتر و بیشتر با واقعیت های زندگیشون رو به رو میشن تا بتونن صفحه ی جدیدی در زندگیشون باز کنن و زندگی جدیدی شروع کنن…

دانلود فیلم آرپاچای ، نغمه جدایی با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم آرپاچای ، نغمه جدایی با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم آرپاچای ، نغمه جدایی، این قلب ها هستند که ممالک واقعی را می سازند، نه مرزهایی که در نقشه ها کشیده شده ‌اند، سرزمین عشق زمینی است بدون نقشه، بدون مرز جغرافیایی ، در نقطه مرزی ایران و آذربایجان ، که در آنجا مردم دو ملت با یک زبان مشترک صحبت می کنند ، یک سرباز آذربایجانی عاشق یک دختر ایرانی از قبایل عشایر می شود... 

دانلود فیلم مادری با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم مادری با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم مادری، مادری داستان درباره زندگی دو خواهر است که به تنهایی در شهر یزد با یکدیگر زندگی می‌کنند؛ با این تفاوت که یکی عشق‌ خود را رها کرده و دیگر عشقش او را رها کرده است. آن‌ها یک تنه روبروی مشکلات و مسائلی که سر راه دارند، ایستادگی می‌کنند و حرکتی رو به جلو دارند تا اینکه . . . «مادری» اولین فیلم بلند رقیه توکلی، با اکران در جشنواره فجر کار خودش را شروع کرد. «مادری» در میان رقبای قدری به اکران درآمد و باوجود موضوع حساس و نگاه جذاب زنانه‌اش به مقوله عشق، در کنار «ویلایی‌ها» خیلی به چشم نیامد.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم جایی که عاشق بودیم، داستان خانم و آقایی است که برای زیبا کردن زندگی خود را زیبا کنند و برای خوشبخت کردن یکدیگر تلاش میکنند و از هیچ امری کوتاهی نمی کنند ویولت و تئودور با هم زندگی می کنند. در حالیکه با زخم های عاطفی و روحی گذشته خود می جنگند، زندگی یکدیگر را تغییر می دهند. آنها متوجه می شوند که جزئی ترین لحظه هم می تواند معنادار باشد.
فیلم جانان

دانلود فیلم جانان با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم جانان با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم جانان، دختری جوان از نسل امروزی بوده که در خانواده فرهنگی به دنیا آمده.که علاقه زیادی به شعر و ادبیات فارسی داشتند،در روزی از روزها در کتاب حافظ قدیمی خود نامه ی پیدا کردند که حکایت از عشق قدیمی و دیرین در سال های بسیار بسیار دور بوده و حس غریبی به آن نامه داشته و برای درک آن مطلب و تفالی به حافظ شیرین زبان می زند و در چلوتر عشق و علاقه ی یک دختر و پسر جوان است که با وجود مشکلات شخصی و اجتماعی اطرافشان تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک دیگر انجام می دهند و هیچ چیز را مانع عشق شان نمی بینند اما پس مدتی در میابند که و . . .
دانلود فیلم سلام بمبئی

دانلود فیلم سلام بمبئی با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم سلام بمبئی با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سلام بمبئی، درباره ی یک دختر هندی و پسر ایرانی می باشد که باهم در یک دانشگاه و در یک کلاس در رشته پزشکی همکلاس می شوند. این دو جوان باتوجه به اتفاقاتی که رخ می دهد به هم علاقه مند می شوند و  زمانی که علی ( محمد رضا گلزار ) تصمیم میگیرئ به خواستگاری کاریشما برود، پدرش با این ازدواج مخالفت می کند چراکه کاریشما نامزد دارد.
فیلم خداحافظ دختر شیرازی

دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی با لینک مستقیم

کیفیت قرار گرفت.

دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خداحافظ دختر شیرازی، فیلم نامه این اثر از آثارِ نیل سایمون کمدین نویس سرشناس و معروف آمریکایی است پیش‌تر و براساس این فیلمنامه در سال 1977 فیلمی با نام «دختر خداحافظی» به کارگردانی هربت راس در ژانر کمدی رمانتیک ساخته شده بود . که در خلاصه داستان آن میبینید که: یکی از شیراز، یکی از آبادان، هر دو در تهران! مجبورند فعلاً با هم سر کنند تا محمود نارفیق را پیدا کنند. , . . .
1 از 2 1 2