وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم مادری با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم مادری با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم مادری، مادری داستان درباره زندگی دو خواهر است که به تنهایی در شهر یزد با یکدیگر زندگی می‌کنند؛ با این تفاوت که یکی عشق‌ خود را رها کرده و دیگر عشقش او را رها کرده است. آن‌ها یک تنه روبروی مشکلات و مسائلی که سر راه دارند، ایستادگی می‌کنند و حرکتی رو به جلو دارند تا اینکه . . . «مادری» اولین فیلم بلند رقیه توکلی، با اکران در جشنواره فجر کار خودش را شروع کرد. «مادری» در میان رقبای قدری به اکران درآمد و باوجود موضوع حساس و نگاه جذاب زنانه‌اش به مقوله عشق، در کنار «ویلایی‌ها» خیلی به چشم نیامد.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم جایی که عاشق بودیم، داستان خانم و آقایی است که برای زیبا کردن زندگی خود را زیبا کنند و برای خوشبخت کردن یکدیگر تلاش میکنند و از هیچ امری کوتاهی نمی کنند ویولت و تئودور با هم زندگی می کنند. در حالیکه با زخم های عاطفی و روحی گذشته خود می جنگند، زندگی یکدیگر را تغییر می دهند. آنها متوجه می شوند که جزئی ترین لحظه هم می تواند معنادار باشد.
فیلم جانان

دانلود فیلم جانان با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم جانان با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم جانان، دختری جوان از نسل امروزی بوده که در خانواده فرهنگی به دنیا آمده.که علاقه زیادی به شعر و ادبیات فارسی داشتند،در روزی از روزها در کتاب حافظ قدیمی خود نامه ی پیدا کردند که حکایت از عشق قدیمی و دیرین در سال های بسیار بسیار دور بوده و حس غریبی به آن نامه داشته و برای درک آن مطلب و تفالی به حافظ شیرین زبان می زند و در چلوتر عشق و علاقه ی یک دختر و پسر جوان است که با وجود مشکلات شخصی و اجتماعی اطرافشان تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک دیگر انجام می دهند و هیچ چیز را مانع عشق شان نمی بینند اما پس مدتی در میابند که و . . .
دانلود فیلم سلام بمبئی

دانلود فیلم سلام بمبئی با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم سلام بمبئی با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم سلام بمبئی، درباره ی یک دختر هندی و پسر ایرانی می باشد که باهم در یک دانشگاه و در یک کلاس در رشته پزشکی همکلاس می شوند. این دو جوان باتوجه به اتفاقاتی که رخ می دهد به هم علاقه مند می شوند و  زمانی که علی ( محمد رضا گلزار ) تصمیم میگیرئ به خواستگاری کاریشما برود، پدرش با این ازدواج مخالفت می کند چراکه کاریشما نامزد دارد.
فیلم خداحافظ دختر شیرازی

دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی با لینک مستقیم

کیفیت قرار گرفت.

دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم خداحافظ دختر شیرازی، فیلم نامه این اثر از آثارِ نیل سایمون کمدین نویس سرشناس و معروف آمریکایی است پیش‌تر و براساس این فیلمنامه در سال 1977 فیلمی با نام «دختر خداحافظی» به کارگردانی هربت راس در ژانر کمدی رمانتیک ساخته شده بود . که در خلاصه داستان آن میبینید که: یکی از شیراز، یکی از آبادان، هر دو در تهران! مجبورند فعلاً با هم سر کنند تا محمود نارفیق را پیدا کنند. , . . .
دانلود فیلم Never Look Away 2018

دانلود فیلم Never Look Away 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Never Look Away 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم هرگز روی برنگردان، داستان فیلم درمورد کرت بارنت یک جوانی که در دوران قبلتر و کودکی خود و حزب نازی سختی ها و مصیبتهای فراوانی کشیده و تحمل کرده است و پس از مدتی با یک دانشجویی به نام الی آشنا می شود و نسبت به آن علاقه مند می شود و به این نتیجه میرسد که الی عشق مورد علاقه اش است و . . .
دانلود فیلم To All the Boys P.S. I Still Love You 2020

دانلود فیلم To All the Boys P.S. I Still Love You 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم To All the Boys P.S. I Still Love You 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم به همه پسران پی.اس من هنوز دوستت دارم، داستان دو شخص به نام های لارا جین و پیتر که به تازگی با هم آشنا شده اند و روابطشان به طور رسمی است . اما عشقی بین آنها پدید می آید و یکی از دوستان قدیمی جین وارد زندگی اش می شود و اتفاقاتی رقم می خورد و . . . .