وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Solo: A Star Wars Story

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم سولو : یک داستان از جنگ ستارگان، در یک کهکشان که که تقاضا برای سوخت بیش از حد زیاد است ، هان سولو در یک گروه جنایی زیرزمینی درگیر می شود و با افرادی که زندگی او را تغییر داده اند ملاقات می کند.

دانلود فیلم Rampage 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Rampage 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم رمپیج، دیوید اوکوی ، پزشک متخصص اطفال با یک متخصص ژنتیک ، دکتر کیت کالدول ، و یک گوریل آلبینو ، جورج ، برای جلوگیری از سه حیوان وحشی جهش یافته از شیوع ویرانی در شیکاگو ، همکاری می کند.

دانلود فیلم Bumblebee 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Bumblebee 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم بامبلبی، پس از جنگ داخلی ، Optimus Prime پیمایشگر Autobot B-127 را به زمین می فرستد تا پایگاهی را ایجاد کند که در آن بتوانند دوباره توان خود را بازپس بگیرند. بعداً ، این پیشاهنگ با دختری به نام چارلی دوست می شود ، که او را Bumblebee نامگذاری می کند.
sorenafilm Maze Runner The Death Cure

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم دونده هزارتو : درمان علاج، هنگامی که یک بیماری کشنده به نام شعله ور شدن رخ می دهد ، توماس و گروه او از گلادهای فرار شده برای یافتن راه حل و نجات دوستان خود ، به شهر آخرین شهر می روند.
فیلم Alita: Battle Angel

دانلود فیلم Alita: Battle Angel 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Alita: Battle Angel 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم آلیتا:فرشته جنگ، آلیتا ، یک سایبورگ جنگجوست ، توسط ایودو که یک پزشک است احیا می شود ، ایودو می داند که او در واقع روح یک نوجوان را دارد. سپس آلیتا تصمیم می گیرد تا درباره گذشته خود بیاموزد و هویت واقعی خود را پیدا کند

دانلود فیلم Glass 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Glass 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم شیشه، مامور امنیتی دیوید گان از نیروهای ماورایی خود استفاده می کند تا وندل کرامپ شخص مریضی که 24 شخصیت متفاوت دارد را تعقیب کند و به دام بیاندازد و چهار سال از فرار کیسی کوک از  هورد  می گذرد، نام مستعاری که به مردی به نام کوین مندل داده شده است که دارای اختلال هویت است و 24 شخصیت مجزا از جمله یک ابر قهرمان جانور، دارد. از طرفی دیوید دان که بسیار هوشمند و قدرتمند است به همراه پسرش جوزف ، کوین را به سمت یک انبار متروکه تعقیب می کنند. در آنجا دیوید چهار نفر را که توسط کوین ربوده شده اند را آزاد می کند و . . .
دانلود انیمیشن Frozen 2 2019

دانلود انیمیشن Frozen 2 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن Frozen 2 2019 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم یخ زده 2 ،  داستان دوران کودکی آنا و السا که خبر از جنگل اسرار آمیز را می دهد که این خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان است که توسط مه پوشیده شده‌است و این ماجرا زمانی اتفاق می افتد که ساکنین جنگل بر علیه پادشاه آن زمان که پدربزرگ السا و آنا بوده‌است در میان جشن و شادمانی که در جنگل رخ داده بود می افتد و . . .
1 از 2 1 2