وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم All the Bright Places 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم جایی که عاشق بودیم، داستان خانم و آقایی است که برای زیبا کردن زندگی خود را زیبا کنند و برای خوشبخت کردن یکدیگر تلاش میکنند و از هیچ امری کوتاهی نمی کنند ویولت و تئودور با هم زندگی می کنند. در حالیکه با زخم های عاطفی و روحی گذشته خود می جنگند، زندگی یکدیگر را تغییر می دهند. آنها متوجه می شوند که جزئی ترین لحظه هم می تواند معنادار باشد.

دانلود فیلم Wendy 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Wendy 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم وندی، در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، Wendy دختری است که در یک جزیره اسرارآمیز گم شده است سرگردان و حیران در دنیایی بالاتر از تخیلات خود  و به دنیایی عجیب و غریب پا گذاشته است . در این جزیره، افزایش عمر دیگر با گذر زمان ارتباطی منطقی ندارد و با دنیای ما تفاوت های فراوانی دارد و وندی باید خانواده خود و روح پرشور جوانی را از شر خطرات افزایش عمر در جزیره نجات دهد که در این میان با اتفاقات عجیب غریب رو به رو می شود و ...
فیلم تورنا 2

دانلود فیلم تورنا 2 با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم تورنا 2 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم تورنا 2 ، تورنادو در ژانر کودک و نوجوان داستان پرفسوری را روایت می‌کند که یک رستوران را تاسیس می کند. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می شود. حال با ورود چهار بچه به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز در می آید و به فضا سفر میکنند. سفینه در نهایت در یک سرزمین ناشناخته فرود می آید و با موجودات فضایی برخورد می‌ کنند و . . .
فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them

دانلود فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها، فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them درحالی که یک نیروی عجیب و غریب و ترسناک در نیویورک است ، جادوگر انگلیسی به نام Newt Scamander به همراه  فردی بدون جادو به نام  Jacob  که به او کمک میکند در پیدا کردن موجودات عجیب و غریب وارد نیویرک میشود.
Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald 

دانلود فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جانوران شگفت انگیز 2 جنایات گریندل والد، گللرت گریندلواند( جانی دپ) قصد دارد ارتشی از جادوگران را علیه بی جادو ها(انسان های عادی) فراهم کند در پاسخ ،استاد پیشین نیوت اسکامندر ، آلبوس دامبلدور ، از او میخواد که در متوفق کردن اون کمک کند.

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید 3 با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم آهوی پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم آهوی پیشونی سفید 3، پس از سری 1 و 2 آهوی پیشونی سفید که با استقبال و رضایت حداکثری همراه بود در پیشونی سفید 3 میبینیم که با به دام افتادن پیشونی سفید توسط اختاپوس آغاز میشود و در این قسمت، قهرمان داستان یعنی میمون به جنگ اختاپوس می رود در سری که در ادامه فصل قبلی خواهد قرار است برای آهوی پیشونی سفید اتفاقات تازه ای بیافتد و درگیر ماجرایی جدید شود... اما…
دانلود انیمیشن Frozen 2 2019

دانلود انیمیشن Frozen 2 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن Frozen 2 2019 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم یخ زده 2 ،  داستان دوران کودکی آنا و السا که خبر از جنگل اسرار آمیز را می دهد که این خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان است که توسط مه پوشیده شده‌است و این ماجرا زمانی اتفاق می افتد که ساکنین جنگل بر علیه پادشاه آن زمان که پدربزرگ السا و آنا بوده‌است در میان جشن و شادمانی که در جنگل رخ داده بود می افتد و . . .
1 از 2 1 2