وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Solo: A Star Wars Story

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Solo: A Star Wars Story 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم سولو : یک داستان از جنگ ستارگان، در یک کهکشان که که تقاضا برای سوخت بیش از حد زیاد است ، هان سولو در یک گروه جنایی زیرزمینی درگیر می شود و با افرادی که زندگی او را تغییر داده اند ملاقات می کند.

دانلود فیلم Rampage 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Rampage 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم رمپیج، دیوید اوکوی ، پزشک متخصص اطفال با یک متخصص ژنتیک ، دکتر کیت کالدول ، و یک گوریل آلبینو ، جورج ، برای جلوگیری از سه حیوان وحشی جهش یافته از شیوع ویرانی در شیکاگو ، همکاری می کند.
فیلم تورنا 2

دانلود فیلم تورنا 2 با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم تورنا 2 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم تورنا 2 ، تورنادو در ژانر کودک و نوجوان داستان پرفسوری را روایت می‌کند که یک رستوران را تاسیس می کند. رستورانی که در نهایت به یک سفینه تبدیل می شود. حال با ورود چهار بچه به قصه و با شیطنت آنان، این سفینه مقداری زودتر از موعد به پرواز در می آید و به فضا سفر میکنند. سفینه در نهایت در یک سرزمین ناشناخته فرود می آید و با موجودات فضایی برخورد می‌ کنند و . . .
پوستر انیمیشن Onward 2020

دانلود انیمیشن Onward 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن Onward 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم به پیش، داستان دو برادر الف به نام‌های یان و بارنی را در در حومه‌ی جهانی فانتزی دنبال می‌کند که یک ماجراجویی فوق‌العاده را برای اینکه دریابند آیا هنوز کمی جادو در این دنیا وجود دارد یا خیر آغاز می‌کنند یا در دنیایی که موجودات افسانه‌ای ساکن آن هستند، دو برادر نوجوان از نژاد پریان، به نام‌های ایان و بارلی لایتفوت، عازم سفری ماجراجویانه می‌شوند تا با پیدا کردن یک شی جادویی و اسرارآمیز، پدر مرحوم‌شان را به دنیای خود بازگردانند و...
SorenaFilm.com

دانلود انیمیشن ویلوبی ها 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود انیمیشن ویلوبی ها 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم ویلوبی ها، این انیمیشن بر اساس کتابی با همین نام است که توسط لوئیس لوری نوشته شده است. داستان درباره فرزندان ویلوبی است که فکر می کنند بهتر است مدتی مستقل زندگی کنند و نقشه ای می کشند تا والدینشان را چند روز به مشافرت بفرستند و به طور خلاصه درباره ی ۴ کودک ویلویی است که توسط پدر و مادر خود رها شده اند و حال آنها باید یاد بگیرند که چگونه ارزش های سنتی خود را با جهان معاصر سازگار کنند و خانواده ای مدرن خلق کنند. آنها نقشه ای فریبنده برای فرستادن والدین خودخواهشان به مرخصی دارند…
فیلم Ad Astra

دانلود فیلم Ad Astra 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Ad Astra 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم به سوی ستارگان، سی سال پیش ، کلیفورد مکبرید یک سفر به عمق فضا را هدایت کرد ، اما هرگز هیچ خبری از فضاپیما و خدمه دیگر  آن شنیده نشد. اکنون پسرش - یک فضانورد بی باک - باید یک ماموریت جسورانه را برای نپتون آغاز کند تا حقیقت را در مورد پدر مفقودش  و یک قدرت پر رمز و راز مرموز که ثبات جهان را تهدید می کند را کشف کند.
فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them

دانلود فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها، فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them درحالی که یک نیروی عجیب و غریب و ترسناک در نیویورک است ، جادوگر انگلیسی به نام Newt Scamander به همراه  فردی بدون جادو به نام  Jacob  که به او کمک میکند در پیدا کردن موجودات عجیب و غریب وارد نیویرک میشود.
1 از 2 1 2