وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود فیلم Wendy 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Wendy 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم وندی، در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، Wendy دختری است که در یک جزیره اسرارآمیز گم شده است سرگردان و حیران در دنیایی بالاتر از تخیلات خود  و به دنیایی عجیب و غریب پا گذاشته است . در این جزیره، افزایش عمر دیگر با گذر زمان ارتباطی منطقی ندارد و با دنیای ما تفاوت های فراوانی دارد و وندی باید خانواده خود و روح پرشور جوانی را از شر خطرات افزایش عمر در جزیره نجات دهد که در این میان با اتفاقات عجیب غریب رو به رو می شود و ...

دانلود فیلم Sicario: Day of the Soldado 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Sicario: Day of the Soldado 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم ادم کش : روز سرباز، هنگامی که کارتل های مواد مخدر مکزیکی شروع به قاچاق تروریست ها در مرزهای ایالات متحده کردند ، مت جورور ، نماینده اف بی آی ، با الهاندرو گلیک ، از عملیات مخفی تماس می گیرد. هنگامی که آلخاندرو دختر یکی از کارتر های بزرگ را ربوده و به عمد تنش ها را افزایش داد ، جنگ حتی بیشتر می شود. هنگامی که دختر جوان به عنوان وثیقه دیده شود ، این دو مرد سرنوشت او را تعیین می کنند ، زیرا هر آنچه را که برای آن می جنگند زیر سوال می برند.

دانلود فیلم Ocean’s Eight 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Ocean’s Eight 2018 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم هشت یار اوشین، دبی اوشین پس از تحمل حکم زندان از زندان آزاد می شود. او یک گروه ویژه از هفت زن را برای سرقت یک گردنبند الماس به ارزش 150 میلیون دلار از Met Gala تشکیل می دهد.

دانلود فیلم Knives Out 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Knives Out 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم چاقو کشی، شرایط پیرامون کشته شدن هارلان ترومبی ، رمان نویس جنایی ، اسرارآمیز است ، اما یک چیز وجود دارد که کارآگاه مشهور بنوتی بلان با اطمینان می داند - همه در خانواده ترومبی از نظر رفتار یک مظنون هستند. اکنون ، بلان برای کشف حقیقت باید از طریق دروغ و شاه ماهی قرمز پیدا کند.
فیلم شاه کش

دانلود فیلم شاه‌ کش با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم شاه‌ کش با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم فیلم شاه‌ کش، برگرفته از داستان واقعی که هر چه جلوتر می رود مخاطب خود را شگفت زده تر می کند زنی در کوهستان از دنیا رفته و همسرش نیز در هتل نزدیکی کوه به سر می برد. مرد ناگهان تصمیم می گیرد تا افرادی را در هتل به گروگان بگیرد که... داستان شاه کش که پیش تولید آن نزدیک به دو ماه به طول انجامیده، در برف و کولاک می‌گذرد و طبق شنیده‌ها شاه کش  داستان یک مرگ مشکوک در ارتفاع چند صد متری ست.
منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم ،  در فیلم منطقه پرواز ممنوع سه نوجوانی که مشغول هستند که مشغول ساخت پهباد هستند ، که در مسیر ساخت پهباد خود برای مسابقه خود با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند که در جلوتر با سن کودکی خود موفق می شوند کارهای بزرگی انجام میدهند و در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می‌شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند و . . .
The-Room-2019-min

دانلود فیلم The Room 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Room 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم اتاق ، نقشه بر روی یک زوج جوان متمرکز شده است که گهگاهی راهی برای تحقق هر یک از خواسته های خود برای تملک مادی کشف می کند و سپس با تلاش برای به دست آوردن فرزندی که تاکنون نتوانسته اند از او دور شود بسیار دور است. داستان از این قرار است که یک زن و شوهر دوست داشتنی در دهه سی ، متی و کیت ، به یک عمارت منزوی بزرگ در بالای شهر نیوهمپشایر منتقل می شوند و شهر بزرگ را پشت سر می گذارند تا بدنبال زندگی واقعی تر و سالم تری باشند. آنها هنگام تعمیر خانه قدیمی ، یک اتاق پنهان مرموز را پیدا می کنند و به زودی متوجه می شوند که اتاق قادر است آرزوهای بزرگ خود را برآورده کند. هرچه بخواهند – میلیون ها دلار ، نقاشی اصلی ون گوگ ، مجلل ترین لباس ها – بلافاصله تحقق می یابد. زن جوان با داشتن ….
1 از 2 1 2