وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Capone

دانلود فیلم Capone 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Capone 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم کاپونه، شرح وقایع روزهای پایانی گنگستر بدنام Al Capone ، هنگامی که او به زوال عقل تسلیم می شود و گذشته خود را از طریق خاطرات عذاب آور می گذراند.
sorenafilm Maze Runner The Death Cure

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم دونده هزارتو : درمان علاج، هنگامی که یک بیماری کشنده به نام شعله ور شدن رخ می دهد ، توماس و گروه او از گلادهای فرار شده برای یافتن راه حل و نجات دوستان خود ، به شهر آخرین شهر می روند.

دانلود فیلم Sicario: Day of the Soldado 2018 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Sicario: Day of the Soldado 2018 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم ادم کش : روز سرباز، هنگامی که کارتل های مواد مخدر مکزیکی شروع به قاچاق تروریست ها در مرزهای ایالات متحده کردند ، مت جورور ، نماینده اف بی آی ، با الهاندرو گلیک ، از عملیات مخفی تماس می گیرد. هنگامی که آلخاندرو دختر یکی از کارتر های بزرگ را ربوده و به عمد تنش ها را افزایش داد ، جنگ حتی بیشتر می شود. هنگامی که دختر جوان به عنوان وثیقه دیده شود ، این دو مرد سرنوشت او را تعیین می کنند ، زیرا هر آنچه را که برای آن می جنگند زیر سوال می برند.

دانلود فیلم The Song of Names 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Song of Names 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم آهنگ نام ها، داستان این فیلم که به عنوان فارسی آهنگ ها تلقی می شود روایت داستانی در اروپا ، در طول جنگ جهانی دوم ، مارتین ، پسری نه ساله، برادر ناتنیش را با نام دویدل را دوست دارد. دویدل یک نوازنده ماهر ویولن است و به تازگی به عنوان پناهنده وارد لندن شده است. بعد از چند سال، قبل از برگزاری کنسرتش در سن 21 سالگی، دویدل ناپدید می شود. سالها بعد ، وقتی مارتین 56 ساله است ، یک ویولونیست جوان به سبکی ویولن می زند که فقط دویدل می توانست آن را آموزش دهد و یک دستیار ویلون زن می‌باشد که در اولین کنسرت انفرادی‌اش ناپدید می‌شود ، اکنون یک انگلیسی برای یافتن او به سراسر اروپا سفر می‌کند و . . . .

دانلود فیلم Glass 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Glass 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم شیشه، مامور امنیتی دیوید گان از نیروهای ماورایی خود استفاده می کند تا وندل کرامپ شخص مریضی که 24 شخصیت متفاوت دارد را تعقیب کند و به دام بیاندازد و چهار سال از فرار کیسی کوک از  هورد  می گذرد، نام مستعاری که به مردی به نام کوین مندل داده شده است که دارای اختلال هویت است و 24 شخصیت مجزا از جمله یک ابر قهرمان جانور، دارد. از طرفی دیوید دان که بسیار هوشمند و قدرتمند است به همراه پسرش جوزف ، کوین را به سمت یک انبار متروکه تعقیب می کنند. در آنجا دیوید چهار نفر را که توسط کوین ربوده شده اند را آزاد می کند و . . .
Avengers: Endgame

دانلود فیلم Avengers: Endgame 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Avengers: Endgame 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم انتقام جویان: پایان بازی، پس از این که تانوس ، یک جنگ سالار بین کهکشانی ، نیمی از جمعیت جهان را تجزیه کرد ، انتقام جویان مجدداً جمع می شوند و از دوباره با یک دیگر متحد میشوند و تلاش میکنن که همه چیز رو به حالت اول برگردانند و تعادل را برقرار کنند.

دانلود فیلم Joker 2019 با لینک مستقیم

کیفیت , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Joker 2019 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم جوکر، همیشه تنها در یک جمع ، آرتور فلک کمدین شکست خورده به دنبال ارتباط در خیابان های شهر گاتهام است. آرتور دو ماسک بر چهره دارد - همان شخصی که برای کار روزانه خود به عنوان دلقک نقاشی می کند و گویی که او در تلاش بیهوده چهره خود را طراحی می کند تا احساس کند بخشی از دنیای اطراف خود است. تک و تنها ، مورد آزار و اذيت و بي اعتناي جامعه قرار مي گيرد ، هنگامي كه او را به مغز متفكر جنايتكاري معروف به جوكر تبدیل مي كند ، نزول آهسته به جنون آغاز مي شود.
1 از 6 1 2 3 4 5 6