وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
Legacy of Lies

دانلود فیلم 2020 Legacy of Lies با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم 2020 Legacy of Lies با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم میراث دروغ، اسکات آدکینز نقش یک مامور سابق MI6 را بازی می کند که برای کمک به بازیابی پرونده های به سرقت رفته توسط روس ها به زندگی قدیمی خود کشیده می شود.

دانلود فیلم The One and Only Ivan 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The One and Only Ivan 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم ایوان منحصربه‌فرد، یک گوریل به نام ایوان سعی می کند گذشته خود را با کمک یک فیل به نام استلا به هم بکشد زیرا آنها نقشه ای برای فرار از اسارت دارند.
Waiting for the Barbarians

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم Waiting for the Barbarians با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم انتظار در برابر بربرها، یک قاضی محلی هنگام وفاداری در پاسگاه دور افتاده ، وفاداری خود را به ملت خود ارزیابی می کند.
The Outpost

دانلود فیلم The Outpost با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.

دانلود فیلم The Outpost با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم پاسگاه، یك واحد كوچك از سربازان آمریكایی ، به تنهایی در ایستگاه دیده بانی کنترل و از راه دور ، واقع در دره سه كوه افغانستان ، در یك حمله هماهنگ با یك قریب به اتفاق مبارزان طالبان می جنگند. نبرد کامدش خونین ترین درگیری آمریکایی ها در جنگ افغانستان در سال 2009 شد ، و Bravo Troop 3-61 CAV به یکی از تزئین شده ترین واحدهای درگیری 19 ساله تبدیل شد.

دانلود سریال Dark

قسمت 3 از فصل 1 منتشر شد
Dark

دانلود سریال Dark با لینک مستقیم

کیفیت , , قرار گرفت.
دانلود سریال Dark با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال تاریک، هنگامی که دو کودک در یک شهر کوچک آلمان گم می شوند ، گذشته گناه آور آن در کنار زندگی مضاعف و روابط شکسته بین چهار خانواده در جستجوی بچه ها در معرض دید قرار می گیرد. سریال معمایی-درام یک معمای پیچیده و پر از پیچ و تاب را ارائه می دهد که شامل شبکه ای از شخصیت های کنجکاو است ، همه آنها با تاریخ مشکل دار شهر ارتباط دارند - خواه آن را بدانند یا نه. داستان شامل عناصر فوق طبیعی است که در سال 1986 به همان شهر باز می شوند. "Dark" اولین سریال اصلی آلمانی است که برای نتفلیکس تولید شده است.

دانلود فیلم Force of Nature 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.

دانلود فیلم Force of Nature 2020 با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم نیروی طبیعت، یک گروهی که کارشان دزدی و سرقت است  در یک طوفان بزرگ هم که رخ داده است و میخواهند توی این طوفان دست به سرقت بزنند اما زمانی که پلیس تمام افراد ساختمان را مجبور به تخیله می‌کند ، دچار مشکل می‌شوند و…

دانلود فیلم The Rental 2020 با لینک مستقیم

کیفیت , , + زیرنویس فارسی قرار گرفت.

دانلود فیلم The Rental 2020 با زیرنویس فارسی + سانسور شده

خلاصه داستان : فیلم اجاره، در این فیلم ترسناک ، هیجان انگیز می بینیم که دو زوج برای آخر هفته خود برنامه دارند و تصمیم میگیرن که آخر هفته خود را خانه ایی تفریحی اجاره کنند اما پس از مدتی آنها مشکوک می شوند که صاحب خانه ممکن است آنها را زیر نظر داشته باشد و …
1 از 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12