وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود سریال دل

قسمت 39 از فصل دوم منتشر شد
دانلود سریال دل قسمت 38

دانلود سریال دل با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.
دانلود سریال دل با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال دل، با جدایی دو عاشق به نام آرش و رستا در روز عروسی شان و ماجراهایی که برای آنها اتفاق می افتد آغاز میشود که ژانر این سریال عاشقانه اجتماعی است ...
فیلم نرگس مست

دانلود فیلم نرگس مست با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم نرگس مست با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم نرگس مست، فیلم «نرگس مست» داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. یک سازنده قدیمی تار است که در خانه‌اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می‌کنند، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش استادان موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن استادان می‌شنویم.
مستند 174 روز با هم گناه

دانلود مستند 174 روز با هم گناه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود مستند 174 روز با هم گناه با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم مستند 174 روز با هم گناه، ۱۷۴ روز با هم گناه فیلمی مستند با حضور عوامل و ستارگان سریال محبوب هم گناه است. همراه با تصاویری جذاب از پروسه ساخت و پشت صحنه این سریال و البته گفت و گوهای دیده نشده ای با بازیگران و سازندگان آن. علاقه مندان سریال هم گناه می توانند با دیدن این فیلم مستند، با حال و هوای پشت صحنه و روزهای تولید این سریال پر مخاطب و همچنین دیدگاه عوامل سازنده آن آشنا شوند. هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی در سال 1398 ساخته شد. در این سریال پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، افسانه چهره آزاد، مارال بنی آدم، علی باقری، سوگل خلیق، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، محمد موحدنیا، مرتضی آقاحسینی، محمد رسول صفری، هنگامه قاضیانی، فرانک کلانتر، ساقی حاجی پور، آیتک جاوید نژاد و فروغ قجابگلی به هنرمندی پرداخته‌اند.
فیلم حوا مریم عایشه

دانلود فیلم حوا مریم عایشه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم حوا مریم عایشه با کیفیت عالی

فیلم اولین امضا برای رعنا

دانلود فیلم اولین امضا برای رعنا با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم اولین امضا برای رعنا با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم اولین امضا برای رعنا، این فیلم داستان اجتماعی دزاد که می بینیم استان‌نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده‌است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که ۶ ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده‌است اما هیچ‌کدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد.
شام ایرانی - فصل ششم - فریبا نادری

فیلم شام ایرانی – فصل ششم – فریبا نادری با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

فیلم شام ایرانی – فصل ششم – فریبا نادری با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم شام ایرانی - فصل ششم - فریبا نادری، بازیگران مرد و زن در همه جای دنیا کم تر اهل خانه داری و آشپزی هستند اما وقتی هنرمندان دیگری میهمانشان هستند ، هموطن یا خارجی ، حتما می توانند شرایطی ایجاد کنند که به میهمانانشان خوش بگذرد و البته از انها رای بگیرند . شام ایرانی یک ریالیتی شو است. میزبان این هفته شام ایرانی: فریبا نادری
فیلم هم گناه فصل دوم - پشت صحنه

دانلود فیلم هم گناه فصل دوم – پشت صحنه با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.

دانلود فیلم هم گناه فصل دوم – پشت صحنه با کیفیت عالی

خلاصه داستان : فیلم هم گناه فصل دوم - پشت صحنه، فیلم هم گناه فصل دوم - پشت صحنه که فیلمی به کارگردانی مصطفی کیایی در سال 1398 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این سریال پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، افسانه چهره آزاد، مارال بنی آدم، علی باقری، سوگل خلیق، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، محمد موحدنیا، مرتضی آقاحسینی، محمد رسول صفری، هنگامه قاضیانی، فرانک کلانتر، ساقی حاجی پور، آیتک جاوید نژاد , فروغ قجابگلی به هنرمندی پرداخته‌اند.
1 از 24 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24