وب سایت سورنا فیلم در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

دانلود سریال هم گناه (فصل دوم)

قسمت هفتم از فصل دوم منتشر شد

دانلود سریال هم گناه (فصل دوم) با لینک مستقیم

کیفیت , , , , قرار گرفت.
دانلود سریال هم گناه (فصل دوم) با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال هم گناه (فصل دوم)، داستان هم گناه درباره خانواده ای به نام صبوری در تهران است که سال هاست در کار پرورش گل های تزیینی هستند، این خانواده از خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان زندگی میکنند و در آرامش میباشند که ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند و داستان های دیگر را برای این خانواده رقم میزند…

دانلود سریال زیرخاکی

قسمت هفدهم از فصل یکم منتشر شد
SorenaFilm.com

دانلود سریال زیرخاکی با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.
دانلود سریال زیرخاکی با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال زیرخاکی، قصه این مجموعه درباره مردیست که دنبال زیرخاکی است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می شودداستانی کمدی روشن به رنگ تاریخی که مربوط به دهه های ۵۰ و ۶۰ خورشیدی است، داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او در طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و... میشود. جالب است که در همه این موارد او از ماجراهایی که حول تحول ایران می‌افتد بی‌خبر و بی‌اعتنا است و مشغول به کار خودش است.

دانلود سریال نون خ 2

قسمت دهم از فصل دوم منتشر شد
سریال نون خ 2

دانلود سریال نون خ 2 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.
دانلود سریال نون خ 2 با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال نون خ 2، داستانی اجتماعی همراه با شیرینی طنز و کمدی به همراه دارد و نورالدین خانزاده یک گارگاه بسته بندی و تولیدات تخمه آفتاب گردان دارد و تخمه های خود را هم از کشاورزان اطراف و ساکن محل زندگی خود تهیه می کند و تمام این افراد تخمه های خود را به نورالدین خانزاده میفروشند .

دانلود سریال دوپینگ

قسمت 23 منتشر شد
سریال دوپینگ

دانلود سریال دوپینگ با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.
دانلود سریال دوپینگ با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال دوپینگ، داستان دو نوزادی است که در یک شب و در یک لحظه به دنیا می آید و این دو خانواده هم همسایه نزدیک هستن ، همسایه در به در و خانه هایشان رویه روی همدیگر است که و تمام این درگیری ها و مشکلات و داستان ها از آنجایی شروع می شود که یکی از نوزادان شیر میخورد و آن یکی شیر نمی خورد و بعد از مدتی حظور یک داشنمند گوشه نشین و آرام داستان را جذاب تر می کند و این دانشمند با تولید ماده‌ای جایگزین برای شیر مادر باعث می شود سرنوشت این دو کودک در آینده تغییر کند و . . .

دانلود سریال پایتخت 6

قسمت پانزدهم از فصل 6 منتشر شد
دانلود سریال پایتخت 6

دانلود سریال پایتخت 6 با لینک مستقیم

کیفیت , قرار گرفت.
دانلود سریال پایتخت 6 با کیفیت عالی
خلاصه داستان : سریال پایتخت، پایتخت 6 با فوت بابا پنجعلی شروع می شود که اعضای بدن او را اهدا کرده اند. بهبود فریبا همسر فهیمه که فکر میکردند او مرده، پس از سال‌ها به ایران باز می‌گردد